menu

00:14
УВАГА
МІНІСТЕРСТВО ВНУТРІШНІХ СПРАВ УКРАЇНИ ГУМВС УКРАЇНИ В ЗАПОРІЗЬКІЙ ОБЛАСТІ Мелітопольський міський відділ вул. Леніна, 83, м. Мелітополь,
 72315 тел. (0619) 44-80-02, (06192) 6-83-12

Керівництвом ГУМВС України в Запорізькій області забезпечується організація заходів з виконання вимог Закону України «Про освіту», Указу Президента України від 01.06.2013 року №312 «Про додаткові заходи із забезпечення гарантій реалізації прав та законних інтересів дітей».

У контексті взаємодії МВС із Міносвіти по реалізації положень угод про співпрацю з правових заходів працівниками підрозділів кримінальної міліції у справах дітей, спільно з педагогічною, учнівською і батьківською громадськістю, своєчасного попередження надзвичайних подій пов’язаних із травмуванням дітей, не допущення проявів конфліктів із насиллям у шкільному осередку  інформуємо:

посада, прізвище, ім’я по батькові працівника КМСД (чи визначеного співробітника керівником територіального райвідділу), закріпленого згідно угоди про співробітництво за окремим навчальним закладом;

Оперуповноважений СКМСД лейтенант міліції Попов Євген Юрійович

* адреса територіального райвідділу, де розміщено робочий кабінет закріпленого співробітника міліції за загальноосвітнім навчальним закладом, робочий телефон, електрону адресу, яку можуть використовувати, як діти, так і батьки, вчителі, психологи для направлення запитань та пропозицій щодо профілактичної роботи в школах, необхідності негайного звернення по екстреному реагування за обставинами пригод з дітьми, упередження негативних наслідків для дітей; * електронна адреса: ВКМСД ГУМВС області - okmdnzp@rambler.ru та УКМСД МВС України – ditypolice@mvs.gov.ua.

Сектор кримінальної міліції у справах дітей знаходиться за адресою м. Мелітополь вул. К. Маркса 14 у службових кабінетах № 8 , № 11 та № 15, контактний робочий телефон 44-45-78.

* адреси та контактні телефони міської служби у справах дітей, центру соціальної служби для сім’ї дітей та молоді, фахівців соціальної роботи на територіях.

додатково

Переглядів: 246 | Додав: Школа | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Ім`я *:
Email *:
Код *: