menu

18:30
Розпочалась реєстрація на пробне ЗНО

10 січня розпочалась реєстрація учасників пробного зовнішнього незалежного оцінювання, яка триватиме до 31 січня 2017.

       Пробне ЗНО проводиться з метою ознайомлення випускників шкіл та абітурієнтів із процедурою проведення зовнішнього незалежного оцінювання, структурою та змістом тестового зошита, порядком доступу до пункту тестування та робочого місця тощо.

      Участь у пробному ЗНО є важливою складовою підготовки до тестування. Завдання, що створюються у формі предметних тестів, відповідають програмам зовнішнього незалежного оцінювання, характеристикам та структурі сертифікаційних робіт, а процедура проведення є максимально наближеною до процедури проведення основного ЗНО.

   Зареєструватися для участі в пробному зовнішньому незалежному оцінюванні можна  на сайті Дніпропетровського центру оцінювання якості освіти з 10 по 31 січня 2017 року.  Кожен зареєстрований учасник зможе взяти участь у пробному ЗНО, яке проходитеме на пунктах тестування нашого міста з української мови та літератури (01 квітня), а також у одному із запропонованих предметів за вибором (8 квітня): історії України, математики, біології, хімії, англійської мови. Для ознайомлення з алгоритмом реєстрації на головній сторінці сайту ДпРЦОЯО  розміщені  презентація: "Алгоритм реєстрації для участі в пробному ЗНО-2017" та відеоролик: "Реєструємось для участі в пробному ЗНО-2017".
       Участь у пробному зовнішньому незалежному оцінюванні є платною. Вартість для одного учасника пробного ЗНО з урахуванням вимог Закону України про Державний бюджет України на 2017 рік становить 129 грн. Цю інформацію розміщено на сайтаі ДОЦОЯО. 

        Правила проведення пробного зовнішнього незалежного оцінювання в Дніпропетровській та Запорізькій областях у 2017 році.

Переглядів: 161 | Додав: Школа | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Ім`я *:
Email *:
Код *: