MENU
Головна » 2017 » Грудень » 15 » Вітаємо пререможців!!!
10:46
Вітаємо пререможців!!!

Вітаємо переможців

другого міського етапу олімпіад з базових дисциплін

у 2017-2018 н.р.

Коріненко Марію, ученицю 9 А класу

з ІІ місцем

предмет: біологія, вчитель Білецька О.Л.

Перетятко Дар’ю, ученицю 11 А класу

з ІІІ місцем

предмет: біологія, вчитель Білецька О.Л.

Ніньовського Володимира, учня 11 А класу

з ІІІ місцем

предмет: математика, вчитель Ясиновська І.Л.

Зюмкіна Данила, учня 7 В класу

з ІІ місцем

предмет: математика вчитель Єршова Є.М.

Ніньовського Володимира, учня 11 А класу

з ІІІ місцем

предмет: економіка, вчитель Орловська О.Г.

Швиденко Аліну, ученицю 8 Б класу

з ІІІ місцем

предмет: історія, вчитель Семенова Н.М.

Коріненко Марію, ученицю 9 А класу

з І місцем

предмет: хімія, вчитель Григоренко Я.В.

Перетятко Дарю, ученицю 11 А класу

з ІІІ місцем

предмет: хімія, вчитель Григоренко Я.В.

Скидан Юлію, ученицю 9 А класу

з ІІІ місцем

предмет: обслуговуюча праця, вчитель Подколзіна Н.А.

Коріненко Марію, ученицю 9 А класу

з ІІ місцем

предмет: географія, вчитель Орловська О.Г.

Дабіжа Альону, ученицю 9 Б класу

з ІІІ місцем

предмет: географія, вчитель Орловська О.Г.

Коріненко Марію, ученицю 9 А класу

з ІІ місцем

Конкурс з укр. мови ім. Петра Яцика

вчитель Ісаєнко І.О.

Ващаєву Олександру, ученицю 3 В класу

з ІІІ місцем

Конкурс з укр. мови ім. Петра Яцика

вчитель Солодовнікова О.М.

Бардіна Владислава, учня 9 А класу

з ІІ місцем

Учнівська олімпіада з ІТ

учитель Нештун О.В. 

Ніньовського Володимира, учня 11 А класу 

з ІІІ місцем,

предмет: екологія, учитель Білецька О.Л.

Мухіна Олексія, учня 10 А класу,

з ІІІ місцем,

предмет: екологія, учитель Білецька О.Л.

Власенко Анастасію, ученицю 9-Б класу,

з ІІІ місцем 

предмет: правознавство,учитель Колеснік Г.Л

Романенко Маргариту, ученицю 9 Б класу,

з ІІІ місцем,

предмет: географія, учитель Орловська О.Г.

Також хочеться відмітити учнів, що показали гарний результат, але до перемоги не вистачило одного кроку:

1. Калугіна Олександра, 9-Б клас, правознавство, ІV місце;

2. Ніньовський Володимир, 11-А клас, рос.мова та література;

3. Алейніков Роман, 9-А клас; Іванова Валерія, 8-А клас - біологія;

4. Жолудь Вікторія, 8-А клас, історія, ІV місце;

5. Бардін Владислав, 9-А клас, інформатика;

6. Мухін Олексій, 10-А клас; Попова Анна, 11-А клас - фізична культура;

7. Туряк Катерина, 10-А клас; Щєтінін Михайло, 9-Б клас - IV місце, технічна праця;

8. Соловйова Поліна, 10-А клас, англійська мова;

9. Ніньовський Володимир, 11-А клас, VII місце, астрономія;

10. Шерстюк Анастасія, 10-А клас, педагогіка та психологія;

 

Переглядів: 56 | Додав: Школа | Рейтинг: 5.0/1
Всього коментарів: 1
1  
Вітаю ВСІХ переможців, дякую всім, хто продемонстрував гарні знання. Бажаємо ВЕЛИЧЕЗНОЇ Вдачі та здоров'я всім та блискучих перемог! Вірю, що всі ВАШІ перші місця попереду!

Ім`я *:
Email *:
Код *: