MENU
Головна » 2018 » Листопад » 14 » Тиждень української мови та літератури
12:01
Тиждень української мови та літератури

З 5 по 9 листопада в школі  відбувався щорічний тиждень української мови та літератури, присвячений  дню Української письменності. Проходив він під гаслом «Для раба рідної мови нема - є мова пана». Тиждень був насиченим та цікавим, адже учням різних класів запропонували мовно-літературну  гру «Що? Де? Коли?», в  якій із знавцями змагалися вчителі. Діти настільки перейнялися духом азарту, що не залишили вчителям жодних шансів на перемогу.

А 9 листопада, з метою підтримки та розвитку державної мови, учні та вчителі школи взяли участь у написанні XVIII Всеукраїнського  радіодиктанту  національної  єдності.

Переглядів: 28 | Додав: Школа | Рейтинг: 5.0/1
Всього коментарів: 1
1 НВ  
Цікаво, змістовно. Яке прекрасне рідне слово!

Воно – не світ, а всі світи

В. Сосюра

З 5 по 9 листопада вчителі української мови проводили тиждень української писемності та мови. Вже 21 рік цей день в нашій державі відзначається 9 листопада. Тоді Президент України Леонід Кучма на підтримку ініціативи громадських організацій та з урахуванням важливої ролі української мови в консолідації українського суспільства видав Указ за номером 1241/97 «Про День української писемності та мови». За православним календарем – це день вшанування пам’яті Преподобного Нестора-Летописця – послідовника творців слов’янської писемності Кирила і Мефод

Ім`я *:
Email *:
Код *: