menu

Найкращі туристи вчаться в ЗОШ № 15

12 - 13 квітня 2017 року на території  лісопарку проходили міські змагання зі спортивного орієнтування на приз Алексеєва М.О.
У змаганнях прийняли участь 53 команди шкіл міста.
Юні туристи проходили дистанцію "Орієнтування в заданому напрямку" та "Орієнтування за вибором".
Команда нашої школи посіла I місце у загальному заліку і стала переможцем міських змагань та була нагороджена перехідним кубком.
Учасникі, які зайняли призові місця у індивідуальному заліку були нагороджені грамотами ЦТКТУМ і медалями.

Вітаємо учасників змагань:
Молодша група (I місце у своїй віковій категорії) Швець Кирил (III місце), Кліменко Таїсія, Конотоп Софія, Тищенко Софія (I місце), Поліщук Анастасія.

Середня група: Корбулаєв Данило, Страцкевич Іван, Кульвинський Юрій, Балабаєва ... Читати далі »

Просмотров: 358 | Добавил: Школа | Дата: 19.04.2017 | Комментарии (2)